0 850 304 35 35

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda oluşturduğumuz emek ve hedeflerimizin bizi 2014 yılından bu yana doğru yerde olduğumuzu gösterdi. Açık hava reklam ürünlerinden biri olan, gün geçtikçe dijitalleşen sektörde yerini zirveye taşıyan led ekranlardan bahsediyoruz. Bizler led ekran sektöründe, gelişen sektörel teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerimize gerek donanımsal gerekse yazılımsal yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Farkımız kaliteli ışığın gücü ile gündüz izleniyor olmamız. Bu durum gece olduğunda bizim ürünlerimiz için tasarruf vakti geliyor. Enerji tüketimi gece %1’lere kadar düşerek kullanıcıya yüksek bir geri dönüşüm sağlıyor. Led ekranların elektronik tüm bileşenleri uzun ar-ge çalışmalarından sonra ürettirilerek müşterimizi dayanıklı, uzun ömürlü, doğru ürünlerle buluşturuyoruz. Elektronik bileşenlerin tamamı atölyemizde montajlanmaktadır. En az elektronik montajı kadar metal konstrüksiyonunda öneminin bilincindeyiz. Bu nedenle metal atölyemizde konusunda tecrübeli uzman kadromuzla ve estetik metal tasarımlarla sektörde fark edilebilir bir yanımızın da olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Misyonumuz:

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz:

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.

Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğinizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak.

Çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak.

Dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
18 Eylül 2017