0 850 304 35 35

Sosyal Medyada Biz}

Mobil Led Araç

Mobil Led Araç

Mobil led araçlar günümüz teknolojisine uygun en etkili tanıtım ürünleri arasında yerini almaktadır.

Mobil led araçlar günümüz teknolojisine uygun en etkili tanıtım ürünleri arasında yerini almaktadır.

Taşınabilir bu dev ekran üniteleri,daha çok konser organızasyonlarında görmeye alıştığımız ürünler olarak bilinmektedir.

Kullanım alanı çok geniş bir yelpazede yer alan mobil led ekranlar, reklam organizasyonları, siyasi mitingler, sempozyumlar, konferanslar, event gibi daha bir çok sektöre tanıtım ve reklam mecrasında hizmet vermektedir. Izleyicisini ve yayın akışını kendi belirleyen Mobil Led Ekranlar şehirde gezen dev Televizyonlar olarak da adlandırılmaktadır.

Teknik özellikleri evimizin salonunda izlediğimiz tv lerden farksız olan Mobil Led ekranlar aynı zamanda kullandığı teknoloji ile birer canlı yayın aracı gibi hizmet vermektedir. Bu araçların üretim safhası titizlikle projelendirilip teknik çizimleri hazırlanarak Mobiled markası adı altında imal edilmektedir. Mobiled uzmanlığını Mobil araçlar üzerine uygulamakta olduğu gibi, led ekran sektöründe amaca uygun stabil projelerde de etkinliğini yürütmektedir.

Mobil led Ekranlar şase uzunluğu 3 ila 14 metre arasında olan tüm kamyonet,komyon ve tır olarak uygulanabilmektedir. Şehir içi hareket edicek olan reklam ünitelerinde üretim için tavsiye ettiğimiz ürünler kamyonet tipi araçlardır. Şase uzunlukları 3 ila 6 metre arasında olan yüksekliği 3.60 cmolarak standart hale getirimiştir. Mobil Araç üzerine montajlanan Led Ekran Ölçüleri şase uzunluğu ve trafik gabari yükseliğine göre belirlenmektedir. Bu led ekranlarda çözünürlük ve parlaklık açısından p10, p8, p6 dip outdoor modüller kullanmaktayız. Mobil Led ekranlar görüntü ve ses ekipmaları ile üretilmektedir.

Bu ürünler Tercihe bağlı görüntü mikserleri, kamera ve ekipmanları ile profesyonellik kazanmaktadır. Projeleri Mobiled bünyesinde çalışan teknik ressamlar tarafından en ince detayına kadar araştırılıp çizimlere dökülen mobil led ekranlar, her modele bir tip onayı alarak lisanslaştırılmaktadır.

Üretimi yaptığımız bu ürünlerin belgelendirilme işlemleri bünyemizde bulunan belgelendirme departmanımız tarafından sağlanmaktadır. Mekanik, hidrolik ve elektronik parçaların üretimi CE standartlarında üretilip, iso 9001 uygunluğuna sahiptir.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
18 Eylül 2017