Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Kapat
Menü

Hakkımızda

Görsel dünyanın sanatlaşma adına teknoloji ile buluştuğu 20. yüzyılın başlarında led ekran sektörüne  2000 yılında ilk adımlarımızı atmış olduk. O yıllarda her imkanın sadece finansal olmadığını bilerek çözüm odaklı araştırmalarla her geçen projede biraz daha gelişerek sektöründe talebe karşı doğru ürün sağlama, satış sonrası hizmet, servis, bakım, yedek parça tedariği gibi daha bir çok alanda uzmanlaşarak üretim ve satış ağımızı güçlendirdik.

Müşterilerine, satış öncesi proje ve tasarım hizmeti sağlayarak doğru ürün için karar vermekte yardımcı olduk. Tasarım ve üretimi kendi bünyemizde olan 200'den fazla ürün grubu ile sektörde alternatif çözümler sağlamaktayız. Satış sonrası ürün takibi, servis, periyodik bakım gibi hizmetlerde eğitimli, yetenekli  servis ekibiyle ülke genelinde yaygın servis ağı ile hızlı çözümler üretmekteyiz. 

Müşteri hizmetleri departmanımız, 7/24 teknik destek hattında uzaktan teknik destekler oluşturmakta. 
Müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde karşılamak ve faydalarını ve çıkarlarını garanti altına almak için hizmet ve kalite seviyemizi sürekli geliştiriyoruz.

Hizmet Konsepti
İnisiyatif almaya, dürüstlüğü ve güvenilirliği korumaya inanıyoruz, bu da müşteri sorularına hızlı bir şekilde yanıt vereceğimiz ve müşteri taleplerini karşılamak için mümkün olan her şeyi yapacağımız anlamına geliyor.
Hizmet İçeriği
1. Danışmanlık ve teknik rehberlik dahil olmak üzere 24 saat yardım hattı hizmeti.
2. Çevrimiçi hizmet.
3. LED panellerin arıza bakımı.
4. Ücretsiz profesyonel teknik eğitim.
5. Ücretli yazılım yükseltmesi.
6. Garanti hizmeti.
7. Mühendislik teknik servisi.

Garanti süresi
LED ekran ürünlerimizin her biri en az iki yıl garanti ve ömür boyu bakım hizmeti ile birlikte gelir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mobiled mobiled
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?